Usługi


Zobacz co możemy Ci zaoferować

Podstawą naszej działalności są profesjonalne usługi w spedycji morskiej, lądowej i lotniczej. Dzięki rozbudowanej sieci zaufanych partnerów prowadzimy działania na skalę globalną, realizując zarówno proste zlecenia jak i skompliko­wane projekty logistyczne w kraju i na świecie. Filarem naszej działalności są ludzie, którzy chętnie podejmują wyzwania i szukają innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu cały czas się rozwijamy, a nasze usługi dostosowujemy do szybko zmieniających się trendów.

Spedycja morska FCL

Specjalizujemy się w transporcie morskim ładunków pełnokontenerowych. Współpracujemy z globalną siecią sprawdzonych agentów, zapewniając transport w systemie door-to-door w niemal wszystkich kierunkach świata. Mamy bogate doświadczenie w przewozie różnego rodzaju towarów, w tym artykułów spożywczych. To Państwo decydują, co mamy przetransportować, a my wybieramy optymalne rozwiązanie pod względem kosztów i terminu dostawy oraz gwarantujemy, że towar bezpiecznie dotrze do celu.

Spedycja morska LCL

Nasz zespół z powodzeniem organizuje eksport i import ładunków drobnicowych na całym świecie. Dzięki współpracy z siecią niezawodnych agentów, zrealizujemy dla Państwa niemal każdą przesyłkę w systemie door-to-door sprawnie i bezpiecznie. Nasze szerokie doświadczenie pozwala nam optymalnie połączyć i skoordynować wszystkie etapy łańcucha dostaw.

Spedycja lotnicza

Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z transportem lotniczym. Sieć zaufanych agentów na całym świecie umożliwia nam sprawną realizację przesyłek w systemie door-to-door bezpiecznie i na czas. Dysponujemy odpowiednim zapleczem oraz fachową wiedzą, aby wybrać dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

Spedycja lądowa

Oferujemy kompleksowe i zintegrowane rozwiązania w zakresie spedycji drogowej i kolejowej. W oparciu o nowoczesną flotę kontraktowych podwykonawców realizujemy transport pełnokontenerowy i drobnicowy. Przewozimy różnego rodzaju towary, w tym artykuły spożywcze, elektroniczne, kosmetyczne i wiele innych. Lubimy nowe wyzwania i jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych klientów.

W zakresie transportu kolejowego współpracujemy z rzetelnym podwykonawcą oraz operatorami w Polsce i zagranicą, aby zapewnić naszym kontrahentom możliwie najszybszy i najtańszy transport towarów. Obsługujemy połączenia kolejowe z i do Chin, a w Polsce oferujemy transport intermodalny.

Magazynowanie

W ramach kompleksowej usługi oferujemy nowoczesną i elastyczną logistykę magazynową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dostarczamy zintegrowane rozwiązania w zakresie magazynowania, przeładunku i konfekcjonowania towarów. Świadczymy usługi zarówno składu celnego jak i magazynu czasowego składowania.

 

 

Obsługa celna

Naturalnym uzupełnieniem naszej oferty jest kompleksowa obsługa celna we współpracy z zaufaną agencją, która zapewnia profesjonalne doradztwo oraz przedstawicielstwo we wszystkich procedurach związanych z odprawą celną

 

Ubezpieczenie

Bezpieczeństwo powierzonej nam przesyłki to nasz największy priorytet. Wychodząc naprzeciw naszym klientom oraz w trosce o sprawny i bezpieczny transport, wzbogaciliśmy naszą ofertę o ubezpieczenie cargo na bardzo korzystnych warunkach. Ubezpieczenie cargo to rozwiązanie, które pozwoli na pełną i kompleksową ochronę przewożonego ładunku..

 

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić